Serwis Volkswagen samochody używane

Serwis Volkswagen samochody używane – AUTO-SERVICE DOJLIDY niezależny serwis samochodów

Jeżeli poszukujesz serwisu Volkswagen samochodów używanych w Białymstoku to nasz niezależny serwis specjalizuje się w markach grupy VAG – Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda. Wiedza, którą czerpiemy dzięki profesjonalnym szkoleniom i które rozwijają naszą kadrę w celu naprawy coraz to nowszych modeli samochodów. Nowoczesne maszyny, urządzenia i komputery, które sprawiają że jesteśmy w stanie naprawić/serwisować najnowsze samochody w jak najkrótszym czasie możliwie jak najbardziej profesjonalnie.

Serwis Volkswagen Białystok

Serwis Volkswagen samochody używane Białystok wykonuje naprawy w dogodnym terminie i ustalonym czasie – posiadamy 4 nowoczesne stanowiska naprawcze oraz stanowisko do pomiaru geometrii podwozia.

Doświadczenie w Serwis Volkswagen samochody używane Białystok w naprawach pozwoliło nam wyselekcjonować grupy części, które można zastąpić zamiennikami. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i części zastępczych z certyfikatem jakości co pozwala znacznie obniżyć koszty z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.