Serwis Volkswagen Białystok Volkswagen

Serwis Volkswagen Białystok Volkswagen – Auto-Service Dojlidy istnieje od 2005 roku.

Nasz niezależny serwis specjalizuje się w markach grupy VAG – Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda. Stawiamy na wiedzę, którą czerpiemy dzięki profesjonalnym szkoleniom i które rozwijają naszą kadrę w celu naprawy coraz to nowszych modeli samochodów. Drugą bardzo istotną rzeczą są nowoczesne maszyny, urządzenia i komputery, którą sprawiają że jesteśmy w stanie naprawić/serwisować najnowsze samochody w jak najkrótszym czasie możliwie jak najbardziej profesjonalnie.

Serwis Volkswagen Białystok

Serwis Volkswagen Białystok Volkswagen wykonuje naprawy w dogodnym terminie i ustalonym czasie – posiadamy 4 nowoczesne stanowiska naprawcze oraz stanowisko do pomiaru geometrii podwozia.

Doświadczenie w Serwis Volkswagen Białystok Volkswagen w naprawach pozwoliło nam wyselekcjonować grupy części, które można zastąpić zamiennikami. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i części zastępczych z certyfikatem jakości co pozwala znacznie obniżyć koszty z zachowaniem jakości użytkowania i eksploatacji.